Telefon Numarası

+90 332 239 10 30

E-Posta Adresi

bilgi@asansormotoru.com

Hakkımızda

Hakkımızda

asansör Motorunda Güvenilir Çözüm Ortağınız

Asansormotoru.com sitesi MKS Asansör Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iştirakıdır. Yerli ve ithal asansör motoru bayilikleri ile konusunda uzman ve asansör motor satışında öncü bir şirket olarak sektörde faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Müşteri odaklı yaklaşımımızı her aşamada benimsiyoruz. Profesyonel ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve en uygun çözümleri sunmak için çalışıyor. Kalite standartlarımızı yüksek tutarak, müşterilerimize ilk kurulduğumuz günden beri en iyi asansör motoru markalarını sunmayı taahhüt ediyoruz.

 

MKS Asansör olarak, işimizi profesyonel bir şekilde yürüterek, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Sürekli olarak sektördeki gelişmeleri takip ediyor ve en son teknoloji dişlili ve dişlisiz asansör makine motorlarını tedarik ederek müşterilerimize yenilikçi çözümler sunuyoruz.

 

Güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti, temel prensibimizdir. Her müşteriye özel ilgi gösterirken, uzman bilgi ve deneyimimizi paylaşarak projelerini başarıya ulaştırmak için çalışırız. Doğru asansör motoru seçimi yaparken, müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak, güvenilir bir iş ortağı olarak yanlarında olmak için çalışıyoruz.

 

Asansormotoru.com, faaliyetlerine başladığı ilk günden beri müşterilerine en iyi ürünleri, rekabetçi fiyatlarla sunarak değer yaratmaya devam ediyor. Müşterilerimize kalite, güvenilirlik ve müşteri odaklı hizmet sunmak için 7/24 buradayız. Asansör motorları konusunda ihtiyaçlarınızı karşılamak ve uygun fiyatlarla kaliteli ürünlere ulaşmak için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
Merhaba, Size Nasıl yardımcı olabiliriz?